Manifestacija povodom Dana nezavisnosti

Povodom Dana nezavisnosti BiH, Muzej “Alija Izetbegovic” organizuje svecanu manifestaciju kako bi se nagradili najuspjesniji ucenici s radionica.

Dana 28.2.2018. godine, ucenici I1, I4 i II2, njih 20, je u pratnji prof. Amele Jalmanovic prisustvovalo svecanoj ceremoniji dodjele nagrada u amfiteatru Muzeja.

Zahvalnicu za saradnju dobio je direktor skole Hajrudin Granulo, a Priznanje za izuzetan doprinos i saradnju u okviru interaktivnih i skolskih radionica dobila je prof. Jalmanovic.

Nagradjeni su i ucenici: Ismail Agovic I4, Rijad Ahmetovic I4 i Vedad Drkic II1, koji su uz priznanja dobili i prigodne poklone.

Na ceremoniji su bili prisutni direktori, profesori, nastavnici i ucenici iz cijele BiH.

Nagrade je urucio direktor Muzeja Adnan Zisko. Nasa skola je dobila Priznanej za izuzetnu saradnu i pohvaljeni su svi ucenici za rad.