Aktivnosti

Takmičenje iz engleskog jezika

U saradnji sa American Concils for international Education – Sarajevo održan je prvi krug testiranja za YES stipendiju koja nudi priliku učenicima iz više država svijeta da provedu 10 mjeseci besplatno na školovanju u SAD. Takmičenje na nivou Federacije BiH je održano 22.9.2018. god u Drugoj gimnaziji Sarajevo. Učenici I i II razreda naše škole išli su u pratnji profesorice engleskog jezika Vilov Lelije. Od 130 učenika koji su prošli prvi krug testiranja nalazi se pet učenika iz naše škole a to su: Večerak Boris, Ćatić Mirza, Ćatić Edin, Džanović Jasin, Ahmetović Rijad i Čorović Mirza. Kandidati koji su izborili finalni razgovor ispred naše škole su Ahmetović Rijad i Čorović Mirza što je veliki uspjeh obzirom na konkurenciju. Sretno u finalu!!!

 

 

Nema komentara! Budi prvi koji ce komentarisati.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *