Dan grada Sarajeva – 6. april

7 Aprila, 2023 0 comments SMTS Categories Uncategorized

Povodom Dana grada Sarajeva, 6. aprila, učenici I2 i IV3 razreda su uz pratnju profesorica Lelije Vilov i Nermine Mustafić posjetili Zemaljski muzej Bosne i Hercegovine.
Učenici II razreda naše škole obilježili su ovaj dan tako da su za zadaću trebali napisati ili nacrtati čestitku voljenom gradu. Zbog velikog broja prelijepih čestitki, od kojih se ističu radovi II2 odjeljenja, profesorica Bosanskog jezika i književnosti Amela Jalmanović-Muhić odlučila je da od navedenih radova sa učenicima napravi plakat za hol škole.
Sve pohvale za naše kreativne učenike.
Sretan Dan grada Sarajeva želimo svim uposlenicima naše škole, učenicima i njihovim roditeljima.
“SARAJEVO ĆE BITI, SVE DRUGO ĆE PROĆI.”
I kako napisa učenik Eman Memić: “Sarajevo nije samo imenica, nije samo grad. Sarajevo je meni ljubav.”