Spiskovi ucenika

Prvi razredi

RBRazred I-1 Razrednik: Saković Bradarić AsjaRBRazred I-2 Razrednik: Kundalić Azra
1.Agović Adin1.Alagić Fata
2.Čavčić Nidal2.Ćurt Edis
3.Delić Berin3.Čamdžić Mirsad
4.Đozo Ahmed4.Džanković Sanjin
5.Fazlić Aldin5.Džinović Kabir
6.Gljiva Harun6.Halilović Tarik
7.Jonuz Emrah7.Hodžić Alem
8.Kajanija Džan8.Ibrahimović Fatima
9.Kalača Belmin9.Idrizović Din
10.Kasumović Lejs10.Imamović Din
11.Kusturica Afan11.Macanović Enel
12.Krivić Amir12.Mahmutović Faris
13.Lisica Adin13.Murselović Amar
14.Mešanović Alen14.Mutapčić Sanjin
15.Mušanović Vedad15.Karović Alden
16.Poračanin Isudin16.Korora Nejla
17.Ramić Amar17.Namazli Hasan
18.Salić Ismail18.Namazli Huseyn
19.Salkanović Ammar19.Pirija Imran
20.Sinanović Adin20.Ramić Abdurahman
21.Šehović Belmir21.Salihagić Amar
22.Velić Faris22.Salković Harun
23.Vejo Tarik23.Suljkić Bilal
24.Vranešić Ammar24.Šehović Ahmed
RBRazred I-3 Razrednik: Ćatić Enis RBRazred I-4 Razrednik: Imamović Dženan
1.Alić Bakir1.Alajbegović Ena
2.Bećirević Dženis2.Aljukić Amina
3.Belko Benjamin3.Buljubašić Anan
4.Bezdrob Rijad4.Čahtarević Tarik
5.Bulutović Vedad5.Čulić Tarik
6.Durmo Ismar6.Dedić Benjamin
7.Gluhić Kenan7.Dervišević Ramiz
8.Hubijar Mirza8.Džanko Tarik
9.Januzi Emran9.Gušo Anesa
10.Mulić Eldar10.Hafizović Jahja
11.Muratović Tarik11.Harba Emrah
12.Kurtanović Hamza12.Hodžić Muhamed
13.Kadrić Elvir13.Isović Danis
14.Kundak Faris14.Kahriman Adin
15.Pašić Adis15.Krakonja Amar
16.Pecikoza Ermin16.Memagić Mirza
17.Rahmanović Nidal17.Memišević Samra
18.Redžović Aner18.Muminović Dino
19.Rovčanin Amar19.Okerić Enes
20.Salić Muhamed20.Podrug Nidal
21.Sijamhodžić Kenan21.Rešić Arif
22.Slatina Ejub22.Smajkić Adrian
23.Zec Ajnur23.Šehović Sajra
24.Zukić Imran24.Voloder Sarah
25.Zolj Nedžad

Drugi razredi

RBRazred II-1 Razrednik: Kustura MelisaRBRazred II-2 Razrednik: Cico Jasmina
1.Bajrović Rijad1.Barimac Nihad
2.Bošnjak Marko2.Bašović Faris
3.Demirović Abdulah3.Brković Amin
4.Đono Emrah4.Čarković Adin
5.Fatić Ahmet5.Čomaga Faris
6.Hurembegović Talha6.Durić Irhad
7.Kajanija Emela7.Duraković Bakir
8.Kućanović Amila8.Gibanica Afan
9.Lenjinac Minela9.Hasečić Kerim
10.Merdić Bakir10.Hodžić Bilal
11.Muftić Emin11.Jaha Edi
12.Pocrnjić Marko12.Karić Armin
13.Račić Sumeja13.Omerović Adin
14.Salihspahić Vildana14.Pazić Jasir
15.Smajić Ema15.Podojak Ajdin
16.Subašić Nermin16.Ražanica Irhad
17.Šehić Armin17.Salameh Ahmed
18.Tuz Ali18.Šabanović Armin
19.Vručak Sanin19.Zukić Harun
20.Zorbić Adi
RBRazred II-3 Razrednik: Selak MersihaRBRazred II-4 Razrednik: Asotić Nermina
1.Bajrović Armin1.Abaz Danis
2.Ćoso Bilal2.Alibegović Muhamed
3.Dugalija Armin3.Bejtović Rašid Inas
4.Đogić Faris4.Begović Emir
5.Glamočić Ibrahim5.Bureković Džan
6.Hadžić Afan6.Čakar Hajrudin
7.Husić Hamza7.Dedeić Šejla
8.Husović Rijad8.Džaka Tarik
9.Jahić Vedad9.Džebo Edin
10.Javorovac Emir10.Hadžić Adnan
11.Kumro Džemal11.Kalača Edin
12.Maksumić Eldin12.Kalača Nejra
13.Masleša Mustafa13.Kaliman Amar
14.Memić Eman14.Karaica Mirza
15.Rakić Sandi15.Kuna Ahmed
16.Salihović Tarik16.Mešić Tarik
17.Šehić Bakir17.Mušeljić Sara
18.Šehović Vedad18.Sevgi Aylin
19.Valjević Ahmed19.Šahinagić Tajra
20.Šišić Una

Treći razredi

RBRazred III-1 Razrednik: Čajdin Adilović DinkaRBRazred III-2 Razrednik: Imamović Aida
1.Ademović Faris1.Ajanović Minela
2.Bujak Adil2.Alihodžić Lamija
3.Ćesko Ajdin3.Bajramović Fuad
4.Dacić Kadir4.Bučević Benjamin
5.Gafić Tarik5.Efendić Erna
6.Hodžić Emrah6.Fehratović Šemsida
7.Kaljača Tarik7.Grebović Emil
8.Karaman Hamza8.Hrnjić Mahir
9.Kepeš Adnan9.Kadić Arslan
10.Kljuno Adis10.Kalamujić Anur
11.Lončar Albin11.Katlak Arman
12.Layic Nisa12.Lješić Mateo
13.Mujković Faruk13.Memagić Muris
14.Tihić Faruk14.Ramić Ismail
15.Pandžić Kerim15.Rizvanović Ajdin
16.Pezić Zubejr16.Selimović Affan
17.Sijamić Irfan17.Sušić Faris
18.Sudar Arman18.Škrijelj Tarik
19.Uzunović Sead
20.Zukanović Semin
RBRazred III-3 Razrednik: Burić Haris
1.Babović Ishak
2.Ćoso Harun
3.Divjan Ajdin
4.Gondžo Emina
5.Harbinja Adnan
6.Hrapo Ajdin
7.Imamović Faris
8.Lemezan Eldan
9.Majstorić Merisa
10.Mrehić Amar
11.Mulaosmanović Muhammed
12.Salić Iman
13.Sidran Mustafa
14.Sladić Tarik
15.Spahić Armin
16.Tiro Faris
17.Trtovac Rahim
18.Turković Humejd
19.Velić Armin

Četvrti razredi

RBRazred IV-1 Razrednik: Canović SamirRBRazred IV-2 Razrednik: Vilov Lelija
1.Borčak Ismir1.Aganović Armin
2.Brahaj Festim2.Ćerimović Din
3.Brkan Nejla3.Ćorić Domagoj
4.Brkić Mirza4.Dedović Bakir
5.Čaušević Ajdin5.Đošović Damir
6.Duraković Mahir6.Efendić Faris
7.Duvančić Dino7.Fazlić Adnan
8.Đonko Admir8.Fejzagić-Ćoso Emir
9.Glušac Adi9.Goranović Dejna
10.Hadžić Denis10.Hojkurić Esma
11.Halilović Bilal11.Hodžić Vedad
12.Hamidović Abdul12.Hota Armin
13.Hasanbegović Amina13.Ibričić Arnel
14.Hasanspahić Suana14.Isanović Aner-Issa
15.Jugo Tarik15.Karišik Armin
16.Jusić Vedad16.Korda Ernad
17.Kešo Anur17.Kudumović Ermin
18.Kovač Lamija18.Kundo Edis
19.Podrug Aner19.Memčić Inas
20.Ramić Elmedin20.Pajo Deny
21.Smajić Ilhan21.Pavlović Karlo
22.Suljević Bakir22.Šarić Halid
23.Šehić Ajdin23. Topalić Eman
24.Tefterdarija Ajdin24.  Zec Ajdin
RBRazred IV-3 Razrednik: Škapur Amra
1.Bajrić Ajnur
2.Bećar Imran
3.Bezjak Marko
4.Biber Semir
5.Čulić Emir
6.Dacić Alija
7.Dževlan Rijad
8.Granilo Hamza
9.Granulo Ilhan
10.Hadžiahmetović Kenan
11.Jahić Imran
12.Kadrić Mahir
13.Kešmer Aziz
14.Kešmer Zakir
15.Kovač Berin
16.Maletović Faris
17.Muharemović Adin
18.Oruč Rijad
19.Poturak Emir
20.Redžepagić Aldin
21.Rokša Aldin
22.Sarić Eman
23.Skenderović Meris
24.Suljagić Muhamed
25.Uvejzović Mirza