Humanitarna akcija prikupljanje potrebnih stvari za zemlje Turske i Sirije

22 Februara, 2023 0 comments SMTS Categories Uncategorized

Prema incjativi Vijeća učenika sa podrškom Vijeća roditelja u prtedhodnoj sedmici JU Srednja mašinska tehnička škola, JU Srednja škola metalskih zanimanja i JU Srednja građevinsko geodetska škola su organizovale zajedničku Humanitarnu akciju prikupljanja potrebnih stvari za zemlje Turske i Sirije koje su pogođene strašnim zemljotresom. Naši uposlenici i učenici su se odazvali akciji koja je bila veoma uspješna i zajdnički smo pokazali humanost na djelu. Također, neophodno je spomenuti i naše volontere koji su izdvojili vrijeme i dali svoj doprinos na volonterskim mjestima gdje je bila potrebna pomoć. Ovim putem se zahvaljujemo na učestvovanju i donacijama koje su dostavljene Udruženju Pomozi.ba.